Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Získejte až 26% ročně za držení kryptoměny přes Kraken.com

Staking vašich kryptoměn může být jedním z efektivních způsobů, jak získat pasivní příjmy na trhu s kryptoměna🡕 mi. Kraken.com, jedna z předních kryptoměnových burz, vám umožňuje získávat stakingové odměny až do výše 26 % ročně. Jak to funguje a jak se do toho pustit? Přečtěte si našeho průvodce.

Co je staking a jak na to?

Staking je proces, při kterém uzamknete své kryptoměny🡕 na určitou dobu na podpoře provozu blockchainu. Tím pomáháte validovat transakce a zabezpečovat síť. Výměnou za tuto činnost dostáváte stakingové odměny v podobě dalších kryptoměn. Tímto způsobem staking motivuje držení kryptoměn v dlouhodobém horizontu a podporuje účast na blockchainovém ekosystému.

Staking s Kraken.com

Kraken.com vám umožňuje snadno a rychle zapojit se do stakingu. Stačí několik kliknutí a můžete začít vydělávat stakingové odměny. Navíc, na Kraken.com můžete okamžitě zrušit svůj staking bez pokut.

Zde je postup:

Krok 1: Získejte stakingové prostředky

Kupte si kryptoměny🡕 , které jsou vhodné pro staking, nebo financujte svůj účet na Kraken.com jednou z těchto vhodných kryptoměn.

Krok 2: Vyberte kryptoměnu k stakeování

Vyberte si z dostupných kryptoměn ve své peněžence na Kraken.com.

Krok 3: Vydělávejte odměny

Budete dostávat odměny dvakrát týdně ze svých staked prostředků.

Různé druhy stakingu

Na Kraken.com můžete provádět flexibilní staking nebo staking s uzávěrkou. Zde je seznam některých dostupných kryptoměn:

- Algorand (ALGO): Roční odměny 1-4 % (Flexibilní)
- Cardano (ADA): Roční odměny 3-6 % (Flexibilní)
- Cosmos (ATOM): Roční odměny 4-8 % (Flexibilní) nebo 11-15 % (Uzávěrka 21 dnů)
- Ethereum (ETH): Roční odměny 3-6 % (Uzávěrka)
- Flare (FLR): Roční odměny 0.1-2 % (Flexibilní)
a mnoho dalších...

Co jsou stakingové odměny?

Stakingové odměny získáváte tím, že stakeujete kryptoměny🡕 a fiatové peníze po určitou dobu jako odměnu za to, že držíte stakingové prostředky. Některé kryptoměny🡕 vyžadují uzávěrku, než budete moci začít vydělávat stakingové odměny. Stačí vybrat kryptoměnu, kterou chcete stakeovat, a jakmile projde uzávěrkou, budete připraveni začít stakeovat a vydělávat odměny dvakrát týdně prostřednictvím procesu Proof of Stake.

Co je Proof of Stake?

Tradiční kryptoměny🡕 jako Bitcoin využívají Proof of Work mechanismus, který vyžaduje výpočetní sílu pro těžbu mincí. Proof of Stake pracuje odlišně tím, že vybírá z poolu lidí, kteří drží kryptoměnu a umožňuje jim přidat se jako "validační uzel" tím, že stakeují kryptoměnu na určitou dobu. To poskytuje stakerům pravidelný příjem bez potřeby výkonného těžebního hardware.

Stakingové mince a kryptoměny🡕

Na Kraken.com můžete stakeovat širokou škálu kryptoměn. Patří sem například Tezos (XTZ) a Cosmos (ATOM), které můžete zakoupit na Kraken a začít je stakeovat pro získání odměn. Na Kraken.com dostáváte stakingové odměny dvakrát týdně ze svých staked prostředků.

Staking kryptoměn může být výhodnou investiční strategií, která vám umožňuje generovat pasivní příjmy z vašich kryptoměnových investic. Kraken.com vám nabízí snadný a pohodlný způsob, jak zapojit se do stakingu a získávat atraktivní odměny. Nezapomeňte prověřit aktuální nabídku stakingových kryptoměn na Kraken.com a začněte vydělávat dnes!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 13.12.2023
📂 Kategorie: Tipy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře