Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Poloniex.com

Svět kryptoměn je v neustálém vývoji a stává se stále atraktivnějším pro obchodníky a investory z celého světa. S tímto rostoucím zájmem je důležité najít spolehlivou burzu, která umožní obchodování bezpečně a efektivně. Jednou z takových burz je Poloniex.com.

Poloniex má za sebou dlouhou historii a od počátku své existence si klade za cíl poskytovat uživatelům důvěryhodnou a intuitivní platformu pro obchodování s kryptoměna🡕 mi. Bez ohledu na to, zda jste začátečníkem nebo zkušeným obchodníkem, Poloniex vám umožní obchodovat tak, jak chcete.

Podpora 24/7

Poloniex si velmi cení každého uživatele. Pokud by se vám náhodou stala nějaká obtíž, zde je vždy k dispozici zákaznická podpora 24/7, která vám ochotně a rychle pomůže vyřešit vaše otázky a problémy.

VIP Služby

Pro ty, kteří dávají přednost aktivnímu obchodování a potřebují rychlý přístup k trhům, nabízí Poloniex VIP služby. S vysokým limitem transakcí a nízkou latencí API se jedná o vhodnou volbu pro institucionální obchodníky, kteří chtějí využít plný potenciál kryptoměn.


Obchodujte Více než 400 Kryptoměn

Na Poloniexu najdete více než 400 různých kryptoměn, včetně těch nejnovějších a nejoblíbenějších. Můžete obchodovat s Bitcoinem, Ethereumem a mnoha dalšími.

Futures Obchodování s Pákovým Efektem

Pokud chcete maximalizovat své zisky, můžete využít futures obchodování s pákovým efektem na Poloniex Futures. Zde můžete obchodovat Bitcoin, Ethereum a další kryptoměny🡕 s až 100x pákovým efektem.

Cross Margin Trading

Nedávno byla na Poloniexu zavedena možnost cross margin tradingu s 3x pákovým efektem. Tato funkce umožňuje automatizaci půjčování a splácení prostředků na vašem účtu za nízkých úrokových sazeb.

Získávejte Odměny v Kryptoměnách

S Polo Earn wealth management můžete získat odměny v kryptoměnách. Stačí se přihlásit a začít těžit výhody vyšších úrokových sazeb.

Poloniex nabízí několik způsobů vkladu prostředků na váš účet. Dostupnost konkrétních metod může být závislá na vaší lokalitě a regulacích. K běžným metodám vkladu patří:

- Vklad kryptoměn: Můžete přímo vkládat různé kryptoměny🡕 , jako je Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a další.

- Bankovní převody: V některých případech je možné vkládat prostředky bankovním převodem, včetně klasických měn (USD, EUR) a stablecoinů.

- Kreditní/debetní karty: V některých regionech je možné použít kreditní nebo debetní karty.

- Další kryptoměnové peněženky: Můžete převádět prostředky z jiných kryptoměnových peněženek.

- Platební procesory třetích stran: V závislosti na lokalitě může Poloniex spolupracovat s třetími stranami, které umožňují další možnosti vkladu.

- Stabilní mince: Stabilní mince jako USDT nebo USDC jsou často podporovány.

- Bankovní převody: V některých případech lze použít převod z bankovního účtu.

Zabezpečení Aktiv

Zabezpečení vašich aktiv je na Poloniexu prioritou číslo jedna. Naše vícevrstvá bezpečnostní infrastruktura je aktivována 24/7, 365 dní v roce, abychom zajistili bezpečnost vašich prostředků.

NFT Marketplace

Kromě toho najdete na Poloniexu jeden z předních NFT Marketplace na světě. Zde můžete vytvářet, objevovat, nakupovat a obchodovat s prvotřídními NFT sbírkami.

Mobilní Aplikace a API

Pro ty, kteří chtějí obchodovat na cestách, je k dispozici mobilní aplikace pro iOS a Android. Můžete tak jednoduše obchodovat kdykoli a kdekoli. Pokud jste vývojář, můžete také automatizovat své obchodování pomocí našich flexibilních websocket a HTTP API.

Odměny za Doporučení

Pokud máte v kryptosvětě přátele nebo sledujete, že vaši známí také obchodují s kryptoměna🡕 mi, můžete získat odměny za doporučení. Za každého přítele, kterého přivedete na Poloniex, získáte až 60% z jeho obchodních poplatků a váš přítel obdrží cashback ve výši 10%.

🕙 Přidáno 30.9.2023
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře