Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Prémiové analytické nástroje zdarma od Etoro

Etoro.com nabízí prémiové služby ve svém Klubu. Klub etoro.com zlepší vaše zkušenosti s investováním díky exkluzivní nabídce pro členy v několika úrovních.

Členové klubu eToro získají výjimečný rozsah a úroveň služeb a mnoho dalších služeb. Nabídka klubu eToro se může mírně lišit v závislosti na jazyku a předpisech platformy.

Silver Tier členové obdrží exkluzivní přístup k tržním webinářům, Smart chytrým portfoliím, které jsou založené na datech a k osobnímu zástupci pro úspěch zákazníka za účelem maximalizování nabídky klubu. Členové se sídlem ve Spojeném království mají nárok na program eToro, včetně účtu, debetní karty Visa a aplikace s krypto peněženkou.

Gold tier obsahuje všechny výhody v předchozí úrovni a navíc k tomu přístup k vyznačenému agentovi pro úspěšné zákazníky a živým webovým seminářům stejně jako exkluzivním týdenním odborným analýzám trhu a přístupu k vybraným partnerským aplikacím.

Platinum tier získají stejné výhody jako předchozí tier. Mezi další výhody pak patří osvobození od poplatků za výběr, bezplatný přístup ke špičkové digitální publikaci a exkluzivní přístup ke zvoleným partnerským aplikacím a platformám, které pomáhají členům realizovat sebevědomá a dobře načasovaná investiční rozhodnutí.

Platinum + tier má samozřejmě výhody předchozích úrovní. Navíc ale získáváte možnost individuální schůzky se svým účetním manažerem, exkluzivní přístup na speciální sportovní a kulturní akce🡕 a mnoho dalšího. (tyto akce🡕 jsou zatím odloženy s ohledem na pandemii Covid-19).

A nakonec je tu Diamond tier. Diamond tier získává všechny výše uvedené výhody plus přístup k prémiovým digitálním publikacím, osvobození od směnných poplatků a osobní schůzky s vyčleněným manažerem účtu prostřednictvím Zoomu. Diamantoví členové jsou také zváni k účasti na prestižních akcích Diamantového klubu eToro

Výše popsané členské výhody jsou navržené tak, aby nabídly investorům výjimečné osobní služby a zároveň pomáhali orientovat se v široké a rozmanité nabídce aktiv. Může se jednat o investice na tématické Smart Portfolios, ETF, akci🡕 e, kryptoměny🡕 a další.

Členství vám přináší cenné výhody, kdy platíte méně nebo vůbec nic za převody a výběry měn. Získáváte štědré měsíční odměny díky krpyto stakingu a užíváte si výhod programu eToro Money včetně debetní karty a krypto peněženky. Ivestiční experti eToro jsou vám k službám. Můžete konzultovat s manažerem vašeho účtu a získáte přehled o posledních tržních novinkách. Získáváte přístup k cenným průzkumům a analýzám špičkových poskytovatelů, které jsou pro členy plnící podmínky klubu bezplatné. Tito specialisté získávají své informace za pomoci nejmodernějších nástrojů v oboru.

Až pomine epidemie/pandemie/politické šílenství okolo Covidu-19, můžete se těšit na exkluzivní VIP akce🡕 . VIP vstupenky na sportovní a kluturní akce🡕 pro vás eToro sponzoruje. Kompletní přehled výhod a podmínek členství naleznete přímo na eToro.com.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 9.2.2022
📂 Kategorie: Bonusy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře