Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Okx.com

OKX.com je kryptoměnová burza, která nabízí pokročilé finanční nástroje. Čekají tam na vás špičkové nástroje pro obchodování s kryptoměna🡕 mi. Díky nim už vydělává více než milion uživatelů z více než 180 zemí světa. OKX vám umožní obchodovat se stovkami tokenů a obchodovatelných párů na spotových, maržových a derivátových trzích. Připojením peněženky Web3 můžete spravovat své portfolio a stále mít dece🡕 ntralizovaná aktiva na jednom místě. Můžete vytvářet, nakupovat a prodávat NFT na tržišti. Můžete objevovat špičkové aplikace včetně DeFi a aplikací DApp blockchainových her. Připojte se k DeFi pomocí peněženky Web3 do aplikace nebo rozšíření pro prohlížeč. Vydělávat můžete také v krypto těžebních fondech, brát si krypto půjčky se zástavou a objevovat další způsoby rozšiřování kryptoměnového portfolia s programem OKX Earn.

KOupit Bitcoiny je na OKX snadné. Bitcoiny si můžete snadno koupit za GBP, EUR, USD a další měny. OKX podporuje celou řadu platebních metod včetně platební karty Visa a Mastercard. Dále můžete ale nabíjet pomocí Apple Pay. Pokud chcete začít, je vám k dispozici podrobný průvodce. Chcete nakupovat nebo držet další měny? Aktuálně můžete nakupovat a prodávat více než 350 kryptoměn včetně Bitcoinu, DFI.Money, Bitcoin Cash, Litecoin, Chiliz, XRP, Dogecoin, Ethereum, USD Coin, Bitcoin, Ethereum, Polygon, OKB, Mask Network, Filecoin, Cardano, EthereumPoW, Solana, Aptos, Ethereum, EOS, Chainlink, Ethereum Classic, ConstituionDAO, Polkadot, Optimism, Terra, ApeCoin, TRON, Arweave, dYdX, Terra Classic, Cronos, The Sandbox, Argetine Football Association Fan Token, Uniswap, Agorand, Monero, Near Protocol, Shiba Inu, Wrapped Bitcoin, Storj, Bitcoin Cash, Gala a stovky dalších.


Zkontrolujte ovšem aktuální nabídku kryptoměn přímo na webu okx.com.

Společnost OKX byla založena v roce 2017 a je kryptoměnovou burzou registrovanou na Seychelách. Burza využívá blockchain k vytvoření finančního ekosystému nové generace.

Než začnete, rozhodně vám doporučujeme zaměřit se na rozsáhlou znalostní bázi, která je v angličtině. Zde se můžete o obchodování naučit všechno od A do Z a zároveň se naučíte používat konkrétní nástroje, které okx.com nabízí jak na svém webu nebo v mobilní aplikaci. Mobilní aplikaci můžete samozřejmě stahovat jak pro Apple v AppStore tak pro Android na Google Play. Díky aplikaci získáte plnou kontrolu nad svým obchodním portfoliem. Speciální nabídka je tu také pro instituce, které mohou využívat VIP účet pro manažery, kteří mají speciální obchodní potřeby.

U každé investice musíte důkladně přemýšlet. Kryptoměny nejsou regulovány žádnou finanční institucí a jsou nad zákony většiny zemí. Nevztahují se tudíž na ně žádné regulace ani ochrany na které jste zvyklí při obchodování s tradičními měnami.

OKX.com je jednoduše rychlejší, lepší a robustnější než průměrná kryptoměnová burza. Nečekají na vás také žádné závratné poplatky. OKX nabídne nejnižší poplatky, špičkový interaktivní vzdělávací mechanismus a výkonné API rozhraní. Není na co čekat, můžete se do toho pustit okamžitě.

🕙 Přidáno 22.11.2022
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře