Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Mycoiner

V dnešním digitálním světě se kryptoměny🡕 stávají stále populárnější formou investování a digitálního platidla. Jednou z českých společností, která nabízí snadný a bezpečný způsob obchodování s kryptoměna🡕 mi, je MyCoiner.cz. Tato moderní krypto směnárna a peněženka🡕 přináší uživatelům transparentnost, bezpečnost a širokou funkcionalitu.

MyCoiner.cz se pyšní svou transparentností a zákazníci mají všechny důležité informace předem. Jednou z výhod této platformy je absence skrytých poplatků. Díky rychlé kalkulačce je možné okamžitě zjistit aktuální tržní kurz kryptoměn. Na MyCoiner.cz jsou také poskytovány přesné ceny po odečtení poplatků, což zajišťuje konečnou transparentní částku.

Bezpečnost je pro MyCoiner.cz prioritou. Uživatelé jsou při přihlašování vždy vyzváni k zadání hesla a následně obdrží SMS potvrzovací kód. Pokročilé zabezpečení zajišťuje, že účty jsou chráněny a prostředky uživatelů jsou v bezpečí.

MyCoiner.cz také klade důraz na prevenci podvodů. Odborníci na řízení rizik se starají o bezpečnost prostředků a transakce jsou analyzovány umělou inteligencí, aby se eliminovány podvody a nekalé prak🡕 tiky. V případě podvodné transakce se MyCoiner.cz postará o všechny kroky a uživatelé obdrží své peníze zpět.

Nákup kryptoměny🡕 :
MyCoiner.cz nabízí snadný a rychlý způsob nákupu kryptoměn prostřednictvím okamžitého bankovního převodu ve čtyřech krocích. Po přihlášení do účtu uvidíte kurzovní lístek s aktuálními cenami. Stačí vybrat požadovanou kryptoměnu a kliknout na tlačítko "Nákup". V novém okně zadáte množství kryptoměny🡕 nebo sumu v penězích, za kterou chcete nakoupit. Po potvrzení obdržíte QR kód a bankovní detaily, kam můžete poslat své finanční prostředky.

Prodej kryptoměny🡕 :
Prodej kryptoměny🡕 na platformě MyCoiner.cz je jednoduchý a přehledný proces. Po přihlášení uvidíte své portfolio, kde vyberete kryptoměnu, kterou chcete prodat, a kliknete na tlačítko "Prodat". V novém okně zadejte sumu v penězích nebo množství kryptoměny🡕 , které chcete prodat. Po potvrzení provede MyCoiner.cz směnu na FIAT měnu a peníze vám budou zaslány na váš bankovní účet.

Odeslání a příjem kryptoměny🡕 :
Na platformě MyCoiner.cz je také možné odeslat a přijmout kryptoměnu. Po přihlášení uvidíte své portfolio, kde vyberete kryptoměnu a kliknete na tlačítko "Odeslat" nebo "Přijmout". Poté zadáte množství kryptoměny🡕 a adresu, kam ji chcete odeslat, nebo vygenerujete novou peněženku🡕 s QR kódem a adresou pro přijetí kryptoměny🡕 .

Na platformě MyCoiner.cz můžete vytvořit peněženku🡕 a mít vedenou jednu z následujících kryptoměn:

• Bitcoin (BTC)
• Ethereum (ETH)
• Bitcoin Cash (BCH)
• Litecoin (LTC)
• Ripple (XRP)
• Cardano (ADA)
• Binance Coin (BNB)
• Stellar (XLM)
• Tron (TRX)
• Polygon (MATIC)
• Algorand (ALGO)
• Tether (USDT)

Poplatky:
MyCoiner.cz se pyšní jednoduchou a přehlednou politikou poplatků bez skrytých poplatků. Při směně FIAT - CRYPTO a naopak je účtován poplatek ve výši 1,5%. Ostatní služby, jako je příjem a přípis kryptoměn na peněženku🡕 , těžební poplatky, vedení krypto peněženky a odchozí krypto transakce k partnerům, jsou poskytovány bez dalších poplatků.

MyCoiner.cz je moderní česká krypto směnárna a peněženka🡕 , která přináší uživatelům snadný a bezpečný způsob obchodování s kryptoměna🡕 mi. Díky transparentnosti, bezpečnosti a široké funkcionalitě se stává ideální volbou pro ty, kteří chtějí vstoupit do světa kryptoměn. S MyCoiner.cz můžete jednoduše nakupovat, prodávat, odesílat a přijímat různé kryptoměny🡕 , a to vše s minimálními poplatky.

🕙 Přidáno 21.7.2023
📂 Kategorie: České

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře