Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Kucoin.com

Kryptoburza Kucoin.com má za svůj cíl spojovat mezinárodní obchodníky s kryptoměna🡕 mi a dalšími digitálními aktivy po celém světě. Digitální hodnoty plynou všemi směry spolehlivě díky revolučnímu systému, který pracuje na pozadí této kryptoburzy.

Za KuCoinem stojí geekové, kteří začali pracovat s blockchainem velmi brzo. Zakladatel této společnosti začal s programováním už ve věku 8 let a svůj první startup založil už v 16 letech věku. Michael začal hned těžit BTC, když se o nich od svého šéfa v práci dozvěděl - v roce 2012. Když se ale pokusil prodat nějaké BTC na jiné platformě, zjistil, že bylo velmi těžké tuto platformu používat pro začátečníky jako byl on. Jak pokračovalo implementování blockchainu, Michael si s kamarádem Erikem uvědomili, že to přetváří finanční systém, který bude sloužit jen několika nejbohatším a začátečníkům nebude dostupný. A tak se rozhodli zpřístupnit blockchain všem - od začátečníků po profesionální investory. A tak byla založena burza kryptoměn Kucoin.com.

Platforma Kucoin.com implementuje nejnovější technologie v oblasti blockchainu i softwarového vývoje platformy. Komunita slouží opravdu všem. Je to testována na úplných začátečnících, ale dostává zpětnou vazbu i od zkušených obchodníků s kryptem.

Své první coiny můžete mít na účtu už za několik minut. Celý proces registrace je opravdu jednoduchý. Stačí kliknout na "create account" na titulní straně a pak vyplnit e-mail a požadované heslo. Všimněte si také, že můžete vkládat referral kód se kterým můžete získat výhody pro nové účty. Po kliknutí na odeslání údajů vám přijde požadavek na ověření e-mailu pomocí kódu. Jakmile tento kód zadáte, váš účet je vytvořen a můžete začít obsluhovat svůj obchodní účet.

Svůj účet můžete pohodlně obsluhovat z webového rozhraní. K dispozici je vám ale také aplikace pro zařízení Android i iOS a můžete tak obchodovat s kryptem i na cestách pomocí mobilu nebo tabletu.

Kucoin dokáže pracovat s řadou světových měn včetně Eura, Dolaru a České Koruny. Přepnout můžete i do řady různých světových jazyků, ovšem čeština dostupná není. Doporučujeme ponechat angličtinu, protože se jedná o originální jazyk webu a ostatní jazyky mohou být zcela nebo částečně strojově přeloženy.

Do své peněženky můžete vkládat kryptoměny🡕 přímo a můžete také samozřejmě vložit FIAT pro nákup měn. Mezi platebními metodami je SEPA platba a platební karta. SEPA platba je pouze pro některé měny a je samozřejmě zpoplatněná na straně platformy KUCOIN a je možné, že bude zpoplatněná i na straně vaší banky. Ovšem pozor. Pro platební karty je tu poplatek 3.8 % z vkladu což je vcelku nehorázná hodnota.

Obchodovat můžete s celou řadou kryptoměn - řádově stovky. Jejich kompletní seznam najdete přímo na Kucoin.com. Ale buďte bez obav, najdete tu všechny velké měny. Pokud by některá z menších nebo nových kryptoměn v seznamu nebyla, stačí pravděpodobně jen pár dní počkat. Kromě kryptoměn můžete také obchodovat s NFTs. K dispozici jsou také derivativy, Futures a pákové obchodování s tokeny. A jako každá měna vám nabízí také různé metody obchodování prostřednictvím botů.

Co se funkcionality týče je Kucoin.com rozhodně top. Možností máte opravdu hodně a kryptoměn je dostupné opravdu velké množství. Přejeme příjemné obchodování a především abyste vždy byli v černých číslech.

🕙 Přidáno 13.8.2022
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře