Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Kriptomat.io

Kriptomat vám umožňuje kupovat, prodávat a ukládat krypto a to během pár minut. Jedná se o ten nejjednodušší způsob, jak nakoupit Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu a dalších více než 350 kryptoměn s různými platebními metodami. Zároveň vám poskytují prvotřídní podporu.

Nakupování a prodávání kryptoměn nikdy nebylo jednodušší. Zaregistrovat se můžete během pár sekund a během pár minut už můžete začít obchodovat. Můžete také převádět mince a tokeny do vaší peněženky KriptoEarn a začít vydělávat každý týden ať už jste offline, spíte nebo máte napilno v kanceláři.

Peněženky od Kriptomatu navíc nabídne investování kryptoměn i fitau. Kupovat,prodávat, odesílat, příjmat a směňovat můžete prostředky odkudkoliv na světě. Kriptomat dodržuje osvědčené postupy, průmyslové stan🡕 dardy a regulace EU. Bezpečnost zajistí i ověření SMS offline studené peněženky, organizační a technickou ochranu a nepřetržité monitorování zabezpečení. Díky tomu všemu jsou vaše prostředky neustále chráněny.

Kriptomat vám přináší řadu výhod. Kriptomat se například může pochlubit nejnižšími poplatky v odvětví. Před potvrzením vám vždy dají k dispozici přesné výsledky každé transakce. Kriptomat vám také přinese možnost provádět okamžité nákupy pomocí kryptoměn, převodů, platebních karet, ale také jinými způsoby.

Kriptomat o sobě napsal:

Jsme tým digitálních a technologických nadšenců ze Slovinska, stejné země, z níž pocházejí Bitstamp, Iconomi, NiceHash, Viberate a mnoho dalších kvalitních projektů virtuálních měn. Jako fanoušci virtuální měny jsme již od jejího začátku zjistili, že na trhu chybí služba, která by usnadňovala přístup k virtuálním měnám pro "obyčejné lidi" (jako jsou naši přátelé a členové rodiny). Kriptomat umožní začátečníkům jednoduchý a rychlý vstup do světa kryptoměn.

Už máme za sebou úspěšné digitální projekty (Spletnik, online marketingová agentura a Platformax, nástroj usnadňující práci prodejním týmům),tentokrát jsme se rozhodli věnovat svůj čas rozvoji služby virtuální měny, kterou budou lidé rádi využívat.

Nyní budujeme Kriptomat, největší evropskou směnárnu kryptoměn.

Všechno ostatní, jak říkají, je historie.


Tak to zkuste. Možná se vám tato burza zalíbí více než současné řešení, které používáte. A pokud jste novými uživateli v oblasti krypta, pak je kriptomat rozhodně dobrý pro začínající investory a spekulanty, kteří hledají podporu v českém jazyce.

V současné době burza kriptomat.io podporuje celou řadu populárních digitálních měn. Na výběr jsou: Bitcoin, Ethereum, Tether, Cardano, XRP, Polkadot, Dogecoin, Shiba Inu, Litecoin, Polygon, Stellar, Vechain, Tron, Enjin, Propy a spousta dalších. K dnešku to je 400 kryptoměn.

Služba Kriptomat.io je regulována v souladu s právními předpisy. Kriptomat je plně licencován v Estonsku a regulován právními předpisy Evropské Unie. Pro bezpečnost uživatelů zajišťují, aby jejich služby byly v souladu s právními předpisy. Okamžitě si můžete zakoupit kryptoměny🡕 prostřednictvím své osobní platební karty nebo provedete vklad ze svého bankovního účtu pro nákup většího množství v eurech.

Kriptomat navíc mluví vaším jazykem. Služba je k dispozici ve více než 20 různých jazycích, takže když vstoupíte do světa digitálních měn, budete všemu dobře rozumět. Když budete potřebovat s čímkoliv pomoci, můžete pro rychlý kontakt využít chat nebo e-mail.

🕙 Přidáno 1.7.2022
📂 Kategorie: České

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře