Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Kraken.com

Kraken.com je směnárna pro každého. Registrací získáte přístup k nákupu a prodeji více než 50 různých kryptoměn. Jejich nabídka se stále rozšiřuje. Začít můžete investovat už s 10 dolary.

Kraken.com cílí na profesionály, ale i začátečníky. Pokud jste noví v oblasti Kryptoměn a chcete se dozvědět více o obchodování s nimi, jste tu na správném místě. Krypto se může zdát jako zmatená záležitost a tak jsou rádi, když mohou pomáhat i začátečníkům. Návody pomohou těm, kdo jsou znalí angličtiny, orientovat se v různých aspektech obchodování s kryptoměna🡕 mi. Najdete tu základy i poslední aktuality z této oblasti.

Ve výsledku je kraken kromě vzdělávacího, hlavně obchodním nástrojem. Je to intuitivní platforma už od samého začátku. Od prvního dne svou platformu navrhovali s tím, že bude sloužit stejně dobře začátečníkům i expertům. Proces vložení fondů i jejich výběr je jednoduchý, stejně tak je snadné sledovat výkon vašeho portfolia a sledovat všechny kryptoměny🡕 na jednom místě - Kraken.com.

Samozřejmě se tu myslí také na bezpečnost. Od vaší registrace chtějí získat vaši důvěru. Většina kryptoměn tu drží v chladných peněženkách (cold wallets) takže podvodníci a scammeři nemají možnost na ně dosáhnout. Platforma poskytuje garanci v podobě udržování plné rezervy, zdravého vztahu s bankami a také vysokého souladu s legálními podmínkami pro obchodování s financemi.

Kdo vládne angličtinou může se u kraken.com těšit na podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Podpora slouží pro zákazníky po celém světě, kdykoliv a kdekoliv. Správa účtu, možnost připojení přes API, odměna za vysledování chyb, přehledný ceník, přehled funkcí a popis bezpečnostních funkcí. I to nabídne přímo web Kraken.com hned na první straně.

Klíčem k úspěchu při obchodování je ale především znalostní báze, která slouží nejen začátečníkům, ale i pokročilým. Provede vás od základů, vysvětlí vám kryptoměny🡕 a to jak v textové tak video podobě. Součástí informačního kanálu je také podcast, který je nejen vzdělávací, ale nabídne také nejnovější trendy v oblasti obchodování s kryptem.

Přístup z webu do vlastního účtu je samozřejmostí, ovšem stáhnout si můžete také aplikaci, abyste své obchody měli dostupné ať už jste kdekoliv. I tato aplikace je vhodná pro začátečníky, kteří investují poprvé. Ovšem nabídne i rozšířené funkce zkušenějším - jako jsou nástroje pro automatické nákupy a prodeje podle zadaných parametrů.

Vkládání fondů do účtu je možné v několika měnách - USD, EUR, CAD, JPY, GBP, CHF nebo AUD. Pokud máte některý z těchto účtů, můžete vkládat okamžitě. Pokud účet nemáte, bude třeba využít služby vaší banky pro transfer peněz do zahraničí a převod do cizí měny, který může být zpoplatněn. Využívat můžete následující způsoby vkladů: Fedwire, SWIFT, Etana Custody, Silvergate Exchange Network, SEN, Wire transfer. Běžně trvá vklad 1 - 5 pracovních dnů - nejdříve tedy vkládejte a pak hledejte možnosti pro investice.

Obchodované kryptoměny🡕 v roce 2021: ZRX, 1INCH, AAVE, GHST, ALGO, ANKR, ANT, REP, REPV2, AVAX, AXS, BADGER, BNT, BAL, BAND, BAT, BNC, BTC, BCH, ADA, CTSI, LINK, CHZ, COMP, ATOM, CQT, CRV, DAI, DASH, MANA, DOGE, DYDX, EWT, ENJY, MLN, EOS, ETH, ETC, FIL, FLOW, GNO, ICX, INJ, KAR, KAVA, KEEP, KILT, KSM, KNC, LSK, LTC, LPT, LRC, MKR, MINA, MIR, XMR, MOVR, NANO, OCEAN, OMG, OXT, OGN, OXY, PAXG, PERP, PHA, DOT, MATIC, QTUM, RARI, RAY, REN, XRP, SRM, SHIB, SDN, SC, SOL, XLM, STORJ, SUSHI, SNX, TBTC, LUNA, USDT, XTZ, GRT, SAND, TRX, UNI, USDC, WAVES, WBTC, YFI, ZEC


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 23.12.2021
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře