Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Etoro.com

Etoro.com je platforma, která vám umožňuje obchodovat s důvěrou. Jedná se o přední sociální obchodní platformu na světě. Pokud se zapojíte, přidáte se k milionům těch, kteří už objevili chytřejší investování do různých tříd aktiv.

Při obchodování na etoro si můžete zvolit cenné papíry a ETF, kryptoměny🡕 a také CFD. Zdaleka nejoblíbenější aktivitou současné doby je právě obchodování s kryptoměna🡕 mi. Etoro poskytuje investorům od začátečníků po experty komplexní zkušenost obchodování s kryptem na výkonné a přesto uživatelsky přívětivé platformě.

Na Etoro budete obchodovat s pestrou škálou předních kryptoměn a křížových krypto kurzů. Budete sledovat trendy každé z měn s využitím moderních grafů a analytických nástrojů a vytvoříte si tak vlastní základní portfolio. Vytvoříte si zákaznický watchlist a získáte novinky a informace v reálném čase. Na obchodování nikdy nejste sami.

Velmi oblíbenou funkcí na etoro.com je kopírování. Etoro je totiž mnohem víc než jen místo k obchodování. Využíváte oceňované funkce sociálního obchodování, abyste se spojili s více než 20 miliony uživatelů po celém světě a našli ty nejúspěšnější obchodníky s kryptem ke kopírování.

Etoro.com nabídne nákupy kryptoměn bez poplatků za vklad s využitím širokého sortimentu platebních metod včetně kreditní kary a PayPalu.

Obchodníci získávají na eToro bezplatný přístup k posledním výsledkům průzkumu trhu a k novinkám. Nastavíte si parametry Stop Loss a Take Profit tak, aby vyhovovaly vaší strategii a chránily vaše investice. Nebudete tak muset být 24/7 sedět u aplikace a hlídat kurzy měn.

Etoro vám navíc dává možnost procvičit si obchodování na 100 000 USD. Vyzkoušíte si tak všechny funkce obchodní platformy eToro bez rizika.

Kryptoměny, které investujete na obchodní platformě eToro mohou být snadno kdykoli převedeny do eToro Wallet, abyste mohli bez problémů užívat svá digitální aktiva.

S kryptoměna🡕 mi na etoro.com můžete obchodovat dvěma různými způsoby. Buď můžete nakoupit skutečné tokeny a obchodovat s nimi na platformě kryptoměny🡕 , nebo můžete obchodovat s deriváty na základě podkladové ceny kryptoměny🡕 . V závislosti na státních regulacích v zemi vašeho bydliště můžete provádět na platformě eToro jedno nebo oboje.

Aktuálně můžete na etoro.com obchodovat s následujícími krpytoměnami: Bitcoin, XRP by Ripple Labs, Ethereum, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Litecoin, Dash, Lumeny Stellar, NEO, EOS, Cardano, IOTA, Zcash, Tezos, Binance Coin, COMP, Chainlink, Uniswap, Yearn.finance, Dogecoin, Aave, Algorand, Decentraland, Basic Attention Token, Polygon, Spark, Maker, Enjin, Shiba. V budoucnu se určitě můžete těšit na další.

A pokud vás obchodování s kryptem omrzí, můžete vždy nahlédnout například do obchodování s cennými papíry. S nahranými fondy v korunách můžete otevřít pozici v cenných papírech na eToro nebo ji uzavřít a nemusíte platit žádnou provizi, žádnou přirážku, žádný poplatek za zařazení, žádný poplatek za správu. Je to jednoduché. Účet už máte pro obchodování s kryptem, tak proč nezkusit něco dalšího.

Přejeme vám úspěšné obchodování na etoro.com a také kapku toho štěstí.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 11.11.2021
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře