Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Deribit.com

Dokonce i lidé, kteří s kryptoměna🡕 mi aktivně neobchodují, vědí, že trh s kryptoměna🡕 mi je obrovský! Jak ale hodnota měny roste? No, zvyšuje se, pokud se měna hodně používá. Podívejte se, co se stalo s bitcoinem - jeho cena prudce vzrostla, protože s ním obchodovalo a používalo ho více lidí. Ve skutečnosti musí nová mince, která se chce dostat do obchodování, získat popularitu, aby se zvýšila její hodnota. Proto dnes existuje tolik webů se zaručenými informacemi o výhodných obchodech - kvůli obrovskému nárůstu obchodování s kryptoměna🡕 mi. Existuje však jen hrstka webových stránek, které se specializují na obchodování s kryptoměna🡕 mi - jedna z těchto stránek se jmenuje Deribit.com.

Deribit je platforma pro obchodování s kryptoměnovými deriváty. Její název je odvozen od slov "deriváty" a "bitcoin", jejichž první tři písmena tvoří její přezdívku. Funguje od roku 2016 a dohlíží na ni tým se sídlem v Amsterdamu. Generální ředitel, který se obchodováním s devizovými opcemi zabývá od konce 90. let, koncipoval Deribit s ohledem na to, jak by kryptoměny🡕 mohly způsobit revoluci na devizových trzích.

Vytvoření účtu je u společnosti Deribit snadné - stačí přejít na webovou stránku Deribit.com a kliknout na možnost Vytvořit účet. Tím se dostanete na další stránku, kde budete vyzváni k zadání e-mailové adresy, přezdívky nebo pseudonymu a hesla k novému účtu. Klikněte na tlačítko Přijmout podmínky a poté na tlačítko Odeslat. Budete upozorněni, že váš účet byl vytvořen a že je třeba kliknout na ověřovací odkaz zaslaný na zadanou e-mailovou adresu. Upozorňujeme, že po kliknutí na odkaz můžete obdržet několik ověřovacích e-mailů; nejedná se o spam.

Na platformě Deribit.com je k dispozici záchranná síť 25 bitcoinů pro případ, že by pozice s největší pravděpodobností selhaly. Více informací o této funkci a příklady, kdy klesly pod 25 BTC, si můžete přečíst ve znalostní bázi Deribit. Ovšem můžeme vám garantovat že se jedná o jedinečnou funkci.

Kromě úžasné funkce "deštníku", která je chrání před případným bankrotem, nabízejí také dvoufaktorové ověřování. Pro přístup k této funkci se stačí přihlásit k účtu, přejít na levý postranní panel účtu a kliknout na "Zabezpečení" a kartu "Povolit dvoufaktorové ověřování".

Pro větší pohodlí se všechny transakce na těchto stránkách provádějí pomocí bitcoinů. To znamená, že se nemusíte starat o vkládání a vybírání peněz, protože jde o velmi jednoduchý proces. Chcete-li provést vklad, jednoduše přejděte na hlavní stránku našeho účtu, klikněte na záložku "Vklad" v levém postranním panelu a poté klikněte na "Vklad". Na stránce "Vklad" uvidíte adresu, která je jedinečná pro váš účet.

Klikněte na záložku výběr a dostanete se na stránku, kde můžete zadat svou bitcoinovou adresu, zobrazit dostupný zůstatek, vybrat, kolik chcete vybrat, a zobrazit poplatek za výběr. Výše poplatku závisí na prioritě vašeho převodu. Čím vyšší je poplatek, tím rychleji bude zpracován. Poplatky za převod se pohybují mezi 0,0002 BTC a 0,0015 BTC za transakci. Většinu bitcoinů uchovávají ve svém úložišti Cold Wallet, aby byly v bezpečí před hackery.

Více informací o Deribit.com na vás čeká v jejich rozsáhlé znalostní bázi. Angličtina nutností.

🕙 Přidáno 19.10.2022
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře