Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Coinmate.io

Poté co si provozovatelé zabezpečili podporu od největší IT společnosti, která se specializuje na finanční software, zrodila se zcela nová platforma pro obchodování s kryptoměna🡕 mi – Coinmate.io a to už v roce 2014. Na trhu ve své době měla neskutečný dopad. Provozující tým se sestává ze špičkových finančníků, obchodníků a zkušených vývojářů. Bitcoin firma adoptovala jako jedna z prvních, a proto může nabídnout spoustu zkušeností z oboru obchodování s kryptoměna🡕 mi.

Cílem společnosti je vytvořit P2P digitální měnové platby tak jednoduché a dostupné pro široké masy, jak to jen jde. Dělají to třemi způsoby. Tvrdě pracují na tom, aby mohli zabezpečit bezpečný, a přitom levný způsob obchodování. Za druhé se snaží být vždy vpředu a definovat stan🡕 dardy obchodování s Bitcoinem. A za třetí poskytují špičkovou zákaznickou podporu – nejlepší ve svém oboru.

Rychlost je v tomto případě důležitá. I proto nabízí coinmate.io instantní vklady a platební metody. Jak vklady, tak výběry jsou tak rychlé, jak to je jen technicky možné. Zároveň jsou veškeré platby naprosto spolehlivé. Společnost drží vklady zákazníků odděleně od svého operativního kapitálu. V nepravděpodobném případě problémů společnosti jsou zákazníci privilegováni k okamžitému výběru svých fondů bez jakýchkoliv problémů.

Bezpečnost je samozřejmostí. U Coinmate.io používají 3 typy peněženek – hot, cold a supercold. Pouze "teplá" peněženka🡕 drží klíče online a má limitovaný objem Bitcoinů v sobě. Všichni klienti jsou navíc chráněni 2stupňovou autentifikací, která je požadována jak pro výběry, tak nastavení účtu.

Poplatky za užívání služby jsou opravdu rekordně nízké. Jsou účtovány za období 30 dnů. Pokud za toto období transakce překročí určitý objem, poplatek se snižuje. Transakce v souhrnné částce do 10 tisíc EUR jsou zpoplatněny 0,25 % pro kupujícího a 0,12 % pro prodávajícího. Hranice pro snížení tohoto procenta jsou dále na 100 000 EUR, 250 000 EUR, 500 000 EUR, 1 000 000 EUR a 3 000 000 EUR a pohybují se v rozmezí od 0,25 % do 0,06 % pro kupujícího a 0,12 % - (- 0,05 %) pro prodávajícího. Často jsou nastaveny také promo akce🡕 , kdy jsou obě sazby sníženy ve všech objemových kategoriích.

Další poplatky jsou uvedeny v ceníku. Jedná se především o poplatky za vklady a výběry. Coinmate.io preferuje některé platby, proto jsou zdarma. Vklady převodem z účtu a kryptoměna🡕 mi jsou zdarma.

Pro platby v reálných penězích je možné použít SEPA transfer v Eurech, Sofort instantní depozit, domácí převod peněz v CZK a platební kartu. Nakupovat můžete za Bitcoin, Litecoin, BitcoinCash, Ethereum, Ripple a Dash.

K obchodování můžete využívat také aplikaci na mobilním telefonu. Díky tomu můžete velmi pružně reagovat na změny na trhu. Pro ty, kteří ale preferují přehled je tu "advanced view", kde na velké obrazovce uvidíte v přehledných grafech i ty nejdrobnější změny v trhu, a to vše v reálném čase.

Jak nakupovat na Coinmate.io? Je to vcelku snadné. Prvním krokem je registrace. Tou otevřete svůj Bitcoinový obchodní účet, a to už za 3 minuty. Pak můžete začít obchodovat. Ve druhém kroku vložíte prostředky – vlastní Bitcoiny nebo eura. Pak už můžete začít posílat Bitcoiny na požadovaná místa nebo ukládat Bitcoiny ve svém účtu pro budoucí obchodování. Coinmate.io je dobrou alternativou k ukládání Bitcoinu na hardwarové klíče – můžete je obchodovat kdykoliv a kdekoliv a nemusíte mít svou peněženku🡕 neustále s sebou.

Coinmate.io není lokalizovaný do češtiny. Veškerá komunikace s podporou bude také probíhat v jazyce anglickém. Využít ale můžete méně náročnou textovou komunikaci s podporou.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.7.2019
📂 Kategorie: České

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře