Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Coingi.com

Coingi.com jednoduše slouží jako platforma, kde mohou obchodovat jednotlivci, kteří chtějí nakupovat a prodávat kryptoměny🡕 včetně Bitcoinu. Je tak jednoduchá, jak je to jen možné, aby byla zachována dostatečná bezpečnost všech stran při obchodování.

Coingi pouze poskytuje službu. Na Coingi.com nakupujete Bitoiny a další kryptoměny🡕 od ostatních jednotlivců, kteří je prodávají. Platforma Coingi poskytuje bezpečné a jednoduché prostředí k obchodu. Garantuje kupujícím konkrétní množství kryptoměny🡕 a prodejcům jejich smluvní cenu.
Jak to funguje? Coingi.com si vezme od obou stran depozit – na straně prodejce kryptoměnu a na straně kupujícího běžnou měnu a umožní jim si prostředky vyměnit.

Orientovat se můžete pomocí grafu. Coingi nabízí dva grafy. Na hlavním grafu je vývoj ceny konkrétního obchodního páru a druhý graf ukazuje počet obchodovaných párů. V grafech jsou využívány takzvané "svíčky" k přehlednému zobrazení ceny konečné, otevírací, nejnižší a nejvyšší.
Coingi.com je naprosto legální platformou. Přiznání zisku z obchodování je ovšem na každém uživateli. Coingi nemá odpovědnost výsledky obchodů sdělovat žádným státním orgánům.

Coingi jako takové je financováno poplatky. Poplatky jsou spojeny s vklady v dolarech a eurech. Poplatky se liší podle služby, kterou využíváte ke vkladu svého depozitu. Přehledný seznam těchto poplatků najdete v popisu každého typu transakce.

Prioritou coingi.com, kromě zajištění spolehlivého chodu všech transakcí, je bezpečnost uživatelů. Osobní data jsou uchovávána v zašifrované podobě. Coingi aplikuje mnohá opatření ohledně zabezpečení svého systému včetně monitorování všech podezřelých aktivit. Ovšem i jednotliví uživatelé musí zajistit bezpečnost dat na svých stan🡕 icích, a to včetně uložení samotné kryptoměny🡕 na fyzickém médiu. Ujistěte se, že vaše Bitcoin peněženka je dostatečně ochráněna proti vykradení. Samotný účet na coingi.com je zajištěn mimo jiné také dvoustupňovým ověřením.
Jak začít? Jednoduše stačí otevřít svůj účet na Coingi.com. Registrace je naprosto zdarma. Jakmile vytvoříte svůj účet, jak jste zvyklí na jiných webech, můžete začít nabíjet svou peněženku prostředky. Prostředky mohou být vloženy pouze uživateli s ověřenou identitou. Kromě běžných údajů je tedy nutné také vložit datum narození, informace o občanském průkazu včetně skenů přední i zadní strany. Po nahrání budete muset chvíli počkat na vyhodnocení všech dokumentů.

Jakmile je ověření identity dokončeno je možné vkládat Americké Dolary, Eura a České koruny přímo na obchodní účet. Fondy je možné vkládat pouze převodem z účtu – platební karty zde nebudou fungovat. Je to jedna z hlavních nevýhod této platformy. Převod z účtu bude samozřejmě nějakou chvíli trvat.

Nakupovat pak můžete následující měny: Bitcoin, Litecoin, Peercoin, Dogecoin, Vertcoin, Namecoin a Dash.

Zákazníci platformu hodnotí vesměs pozitivně, ačkoliv její předností je především jednoduchost. Chybět vám tak mohou některé pokročilejší nástroje, které můžete znát z konkurenčích webů.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 21.7.2019
📂 Kategorie: České

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře