Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Coinbase.com

Naši dědové a babičky si kupovali šperky. Šperky byly symbolem určitého bohatství a zároveň sloužili jako investice. Tuto investici často předávali svým potomkům jako věna nebo jako odkaz a přilepšení na budoucí život mladší generace. Současná doba je ale jiná – digitální, a tak i možnosti investování jsou značně odlišné. Od drahých kovů jsme přešli k finančním produktům a nejnověji také k digitálním měnám. Technologie blockchain je s velkou pravděpodobností budoucností pro všechny obchodní aktivity na světě.

Po raketovém vzletu hodnoty Bitcoinu v roce 2017 se řada uživatelů ptá: "Tak jak teda já koupím ten Bitcoin?". A odpověď může být "No přece na Coinbase.com". Coinbase nabízí obchodování s měnami Bitcoin, Ethereum a Liteocoin. Použití je vcelku jednoduché, a ještě jednodušší pro Vás bude, pokud vládnete anglickým jazykem.

Coinbase.com je jednoduše platforma pro nákup a prodej kryptoměn fyzicky lokalizovaná v San Francisku v Californii. Byla založena v roce 2012. Její funkcionalita je tedy podpořená více než 7 lety vývoje na kterém spolupracují finanční experti spolu s těmi nejlepšími IT odborníky z oboru.

První, co uděláte je, že si vytvoříte digitální peněženku, kde budete mít uložené své digitální finance. Tu propojíte se svým bankovním účtem (SEPA platba) nebo kreditní či debetní kartou. V tuto chvíli už jen nakupujete a prodáváte. Dodatečně budete muset ještě poskytnout ověření své identity nahráním některého z Vašich dokladů (pas, řidičský průkaz, občanský průkaz). Pozor jako u jiných služeb tohoto typu ani zde není možné vkládat peníze do svého účtu prostřednictvím oblíbené služby PayPal. Opravdu nejjednodušší metodou je platební karta. Ověřte si tedy prosím, zda je vaše karta schopná plateb na internetu.

Nákup je potom tak jednoduchý, jako platba za zboží v obchodě. Důležité je znát všechny přihlašovací údaje ke svému účtu a e-mailu, abyste nemohli svůj virtuální účet ztratit.

U každé měny máte k dispozici graf jejího vývoje v čase a můžete sledovat live, jak se hodnota Vaší měny vyvíjí. Nakoupit můžete digitální měny od hodnoty 2 Kč (pokud používáte jinou měnu jako základní ve Vaší bance – bude to např. 2 EUR nebo 2 USD apod.).

V rámci zabezpečení je možné nastavit výběr různě bezpečnými stupni. Nastavit můžete například ověření kombinací dvou e-mailových účtů a SMS zprávy. Tak Vám nikdo Váš účet nebude moci vybrat, pokud nebude mít přístup ke všem třem těmto službám.

Při obchodování vám poradí rozsáhlá databanka znalostí. Zde se dozvíte vše potřebné, co pro obchodování budete potřebovat, a ještě mnohem více. Pokud vládnete anglickým jazykem, můžete se také obrátit na podporu, která je dostupná e-mailem nebo na telefonní lince.

Věříme, že Vám investice do kryptoměn přinese štěstí. Nezoufejte nad aktuálními poklesy, pokles je pro investora příležitostí pro investici. Myslete na to, až zase budete číst negativní zprávy o kryptoměnách Bitcoin, Ethereum a dalších. Přejeme vám hodně štěstí při obchodování a co největší zisky.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 7.8.2019
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře