Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Ccshop.cz

CCShop.cz je kryptoměnová burza, kde si můžete zakoupit Bitcoin, Ethereum a aktuálně 11 dalších kryptoměn. Je to bezpečná směnárna, vstřícná k začátečníkům. Užívá jí už téměř 15 tisíc spokojených zákazníků.

Sami si volíte za kolik korun chcete nakoupit. Výhodou je, že není nutná registrace, stačí objednací e-mail. Noví zákazníci mohou být z bezpečnostních důvodů požádáni o identifikaci. Ověření a spolehliví zákazníci tu mohou získat značné slevy🡕 .

Nemáte vlastní peněženku pro vybranou měnu? Vyrobí vám tu vlastní papírovou peněženku určenou k vytištění. Měnu v takovém případě do peněženky převedou předem ještě před zaplacením, což si můžete rovnou ověřit na blockchainu. Po zaplacení pak obdržíte soukromý klíč v papírové podobě a u ccshop.cz si tuto informaci smažou. Vše probíhá rychle během několika hodin.

Všechny objednávky kryptoměn jsou vyřizovány v průběhu několika málo hodin. V pracovních hodinách jsou vyřízeny objednávky stejný den. To platí pro objednávky zaplacené okamžitou platbou. Při využití převodu to může trvat i pracovní den. Platby je možné provádět i ze zahraničí pomocí SEPA platby.

Výhodou této služby je, že je 100 % bezpečná. Protože váš klíč je fyzický máte peníze prak🡕 ticky u sebe. Můžete si vytvořit vlastní kopie elektronické i papírové. Za bezpečí této informace jste pak zodpovědní sami. To je velký rozdíl od kryptoburz, které drží vaše kryptoměny🡕 na svých virtuálních účtech, které mohou být napadeny z venčí a odcizeny.

Své nakoupené kryptoměny🡕 od CCshop můžete opět prodat v sekci "chci prodat", kde můžete kdykoliv své měny otočit. V objednávce zadáte číslo běžného účtu, na které vám pak přijdou koruny. A to je právě výhoda této burzy. Nakupujete v domácí měně. Kryptoburzy jsou totiž většinou zahraniční a před nákupem kryptoměn musíte obvykle převádět peníze na dolary, což bývá nevýhodné. Zde tato nutnost není. Převádíte ze svého českého účtu na další český účet.

Služba ccshop.cz opravdu funguje spíše jako e-shop pro kryptoměny🡕 s možností zpětného odkupu. Samozřejmě můžete ale své kryptoměny🡕 prodávat díky fyzickému klíči i kdekoliv jinde. Můžete ale použít i elektronický hardwarový klíč třeba Trezor, Ledger Nano a podobně. Taková zařízení nakoupíte třeba na Alza🡕 .cz.

Chcete využívat fyzickkou elektronickou peněženku? Musíte se nejdříve přesvědčit, že toto zařízení podporuje vybranou měnu. Když víte adresu zařízení, můžete si při nákupu vybrat aplikaci pro konkrétní zařízení a za pomoci adresy pro konkrétní měnu pak nahrát do svého Trezoru přes USB nebo jiné rozhraní.

Pokud o kryptoměnách příliš nevíte, doporučujeme vám prostudovat ccshop.cz webovou stránku, kde najdete rozsáhlou znalostní bázi ve které se můžete vzdělávat nejen o jednotlivých měnách, ale také o fungování kryptoměnových transakcí. Výhodou kryptoměn je to, že jsou anonymní. Nevýhodou je to stejné, protože jste vždy 100 % zodpovědní pouze vy. Nikdo vám nepomůže získat zpět ztracené kryptoměny🡕 , protože to není možné. První co tedy udělejte před prvním nákupem je to, že se vzděláte.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 24.12.2022
📂 Kategorie: České

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře