Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Bitstamp.net

Bitsamp je originální globální krypto obchodní platforma, která má dlouhou tradici, vyzrálý přístup k touto odvětví, a která poskytuje spolehlivý prostor pro obchodníky s kryptoměna🡕 mi.

Bitstamp.enet nabídne obchodníkům jednoduché používání prostřednictvím intuitivního rozhraní, možnost instantního depozitu fondů a možnost převodu peněz přímo na bankovní účet.

Součástí řešení je zabezpečení na úrovni národních organizací. 98 % fondů je uloženo bezpečně off-line. Data jsou vysoce šifrovaná. Součástí bezpečnosti je také možnost whitelistingu a nastavení potvrzování transakcí. Bitstamp za léta své existence dobře prokázal svou spolehlivost, dostupnost a uptime serverů.

Součástí řešení je také mobilní aplikace. Díky mobilní aplikaci můžete obchodovat kdekoliv a kdykoliv.

Krypto burza dnes nemůže existovat bez pokročilých obchodních nástrojů. Burze poskytuje prémiový přístup k obchodním nástrojů pro jednotlivce i instituce skrze vysokou likviditu, spolehlivé provedení a dostupnost. Kromě přímé interakce pomocí rozhraní bistamp můžete přistupovat také skrze mocné API nástroje, které snadno integrujete do vlastního softwarového řešení. Podpora pro obchodníky je dostupná 24 hodin denně na telefonu nebo e-mailu. Počítejte ovšem s komunikací v angličtině.

Pro nabíjení účtu pro obchodování slouží platební karta i další platební metody. Zákazníci ve Spojených státech mají i další možnosti depozitu, které jsou ostatním nedostupné. Vybírat své fondy pak můžete také přímo na bankovní účty. Registrace nového účtu je zcela zdarma. Ovšem pro potřeby vyhovění zákonu je třeba ověřit vaši identitu. Po ověření účtu už můžete začít obchodovat.

Pro varianta nabídne obchodování ve větších objemech, které využijí především investoři a obchodníci, které plánují velké transakční objemy. Spolehlivost tkví v následujících vlastnostech:

POKROČILÉ SKLADOVÁNÍ CRYPTO
Institucionální úschova od BitGo s 98% aktiv zákazníků v na pevných off-line diskích a chráněna šifrováním BitGo, které poskytuje maximální zabezpečení vašich aktiv.

NERUČENÉ PROVEDENÍ OBJEDNÁVKY
Podporováno odpovídajícím enginem společnosti Nasdaq postaveným tak, aby poskytoval optimální rychlost a spolehlivost obchodování za všech tržních podmínek.

PODPORA SKUTEČNÝCH LIDÍ
Globální tým péče o zákazníky poskytuje personalizovanou telefonickou, e -mailovou a sociální mediální podporu nepřetržitě. Pro velkoobjemové obchodníky a partnery jsou k dispozici specializovaní správci účtů, které můžete kontaktovat.

Pokud volíte mezi kryptoměnovými burzami a hledáte tu vhodnou pro vás, bitstamp je dobrý začátek. Kromě skvělých nástrojů tu najdete také rozsáhlou znalostní bázi, díky které budete vědět jak na obchodování se základním i PRO účtem, jak efektivně využívat všechny dostupné nástroje Bitstampu, jak bezpečně vkládat a vybírat fondy s a nechybí ani přehledné grafy vývoje cen kryptoměn. Přejeme vám příjemné obchodování a především co nejvyšší zisky ať už obchoduje spotově nebo plánujete držet měny delší dobu pro dlouhodobé zhodnocení.

🕙 Přidáno 2.8.2021
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře