Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Bitmex.com

Bitmex.com je Peer-to-Peer obchodní platforma, která nabízí pákové kontrakty, které se obchodují v měně Bitcoin. Bitmex pracuje pouze a jen s Bitcoinem a všechny zisky i ztráty jsou v Bitcoinech. Díky pákovému mechanismu obchoduje Bitmex opravdu velké objemy měny.

Bitmex systém je rozdělený do pěti hlavních navigačních bodů.

V bodě Trade najdete váš obchodní přehled. Zde si volíte nástroje, které chcete použít pro své obchodování, volíte páku, nakupujete, rušíte objednávky a vidíte celkové výsledky vašeho snažení.

V záložce Account najdete údaje o vašem profilu. Najdete tu stav vašeho účtu, možnost vkládat fondy, vybírat fondy, najdete tu obchodní historii a také možnost affiliate výhod.

V záložce Contracts na vás čekají důležité informace, které se vztahují k aktuálním prováděným obchodům. Najdete tu informace o minimálních velikostech nákupů, poměru páky, expirace, financování a podrobnou historii.

V záložce References je pro vás připraven vzdělávací koutek. Najdete tu přehled funkcí, návody na obchodování, tabulky s indiciemi a kalkulacemi pro kontrakty, doporučení pro pozice, možnosti likvidace, přehled poplatků pro BitMEX a možnost podpory. Díky tomuto koutku budete vždy vědět, jak pokračovat. Samozřejmě celý Bitmex je v anglickém jazyce, případně v některých dalších světových jazycích bez možnosti češtiny.

A poslední záložkou je API. Zde je možné najít informace pro propojení s dalšími aplikacemi pro pokročilé uživatele, kteří chtějí fungování bitMEXU spojit do svého obchodního řešení. Bit MEX nabízí REST API a mocné streamovací WebSocket API.

Pro výběry fondů funguje jeden čas - 13:00 UTC. Není tedy možné vybírat fondy vždy okamžitě - vždy budou vyřízeny jednorázově právě v tento čas. BitMEX nemá žádný poplatek za výběr bitcoinu, ovšem je tu minimální síťový poplatek, který je spojený s transakcí. Tento poplatek ovšem není bitmexu, ale je spojený se sítí jako takovou.

BitMEX opravdu obchoduje pouze Bitcoiny. Z tohoto důvodu není možné vkládat do svého účtu žádné jiné měny jako jsou EURA, Dolary nebo koruny. Všechny vklady i výběry jsou v Bitcoinech. Vklad pro Bitcoin je jednoduchý právě díky tomu, že jiné měny nejsou používány. Pro vklad můžete po užít klíč Bitcoin adresu, která je vám vygenerována ve vašem profilu na záložce Depozit. Můžete použít vklad přímo z vaší peněženky za pomoci QR kódu. Ovšem než začnete vkládat své fondy, musíte být registrovaní a váš účet musí být ověřený. To znamená, že musíte po vytvoření účtu potvrdit svou e-mailovou adresu. Vklad bude na váš účet připsán po jediném síťovém potvrzení. Stav transakce najdete ve svém účtu.

Díky tomu, že BitMex nepřijímá žádné jiné měny než bitcoin, není nutné ověřovat svůj účet nikde jinde, než prostřednictvím e-mailu. Váš profil může zůstat anonymní a vaše obchody nejsou pod žádným dohledem, kromě vašeho. Taková je myšlenka Bitcoinu samotného a BitMEX ji dodržuje ve 100 %.

Pokud si s čímkoliv nejste jisti, konzultujte nejprve rozsáhlou znalostní bázi. Pokud odpověď na svůj dotaz nenajdete, pak teprve kontaktujte podporu pomocí chatu v pravém dolním rohu webu. Přejeme úspěšné obchodování.

🕙 Přidáno 20.9.2021
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře