Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Bitfinex.com

Bitfinex.com je další z řady kryptoměnových burz. Bitfinex si dal za misi poskytnout obchodníkům s kryptoměna🡕 mi ultimátní obchodní platformu tak, aby už nemuseli své měny směňovat nikde jinde.

Bitfinex nabízí nástroje a inovativní technologie pro obchodování s kryptoměna🡕 mi doplněné opravdu špičkovým zákaznickým servisem. U Bitfinexu vědí, že tento prostor se rozvíjí opravdu rychle jak po stránce obchodní, tak po stránce technologické a proto se snaží držet krok. Bitfinex poskytuje opravdu špičkové obchodní služby pro uživatele i velké investiční partnery. Kryptoměnám tady důvěřují a chtěli by, aby možnosti obchodování s nimi byly dostupné pravdu každému.

Bitfinex začal fungovat jako globální platforma v roce 2012. Za tu dobu nastřádal celou řadu zkušeností s blockchainovými technologiemi. Kromě sady pokročilých obchodních funkcí a nástroje pro vytváření grafů poskytuje Bitfinex přístup k financování peer-to-peer (P2P), OTC trzích a obchodování s marží pro digiitální aktiva a deriváty. Strategie Bitfinex se zaměřuje na zprostředkování nejlepších zkušeností s kryptoměna🡕 mi pro profesionální obchodníky a investiční společnosti po celém světě prostřednictvím poskytování špičkových technologií.

Samozřejmostí na Bitifinex je směnárna. tam můžete vyměňovat Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Ripple, NEO a celou řadu dalších měn za minimální poplatek. Bitfinex nabízí také pákové obchody. Bitfinex umožňuje až 10násobné využití pákového obchodování tím, že poskytuje obchodníkům přístup na trh financování peer-to-peer. Obchodníci dostanou nástroje pro obchodování, které se hodí na jakýkoliv obchodní scénář. Celá řada z těchto nástrojů je založená na pokročilých algoritmech a předvídání trhu prostřednictvím umělé inteligence. Rozhraní pro obchodníky je modifikovatelné. Můžete si nastavit rozložení tlačítek, vybrat si příjemné barevné téma a nastavit volitelné notifikace.

Váš účet je je zabezpečení maximálním stupněm ochrany. Samotné obchodní transakce pak chrání samotný blockchain. Bitfinex REST a Websocket API jsou navržené tak, aby jste získali přístup k platformě Bitfinex i z vašich vlastních produktů prostřednictvím integrace.

Hlavní platební metodou pro nákup kryptoměn a nabíjení vašeho účtu je platební karta. Bitcoin můžete nakoupit instantně stejně jako další měny využitím vaší platební karty. Minimální objem nákupu je v hodnotě 25 USD. Stačí se zaregistrovat a přihlásit do vašeho účtu a zavítat do záložky Deposit. Zvolit můžete nabít účet nebo přímo nakoupit kryptoměnu, kterou budete mít uloženou ve svém online účtu.

Své kryptopeníze dostanete okamžitě. Transakce jsou zpoplatněny rozumným poplatkem, který ne 100 % transparentní. Bitfinex je aktuálně dostupný v angličtině a některých dalších světových jazycích. Součástí platformy je také rozsáhlá dokumentace, která vám umožní nastudovat postupy pro obchodování. Dozvíte se tu jak začít, jak využít nástrojů pro co největší výhody, jak vkládat a vybírat peníze/krypto. Přejeme vám úspěšné obchodování a solidní zisky.

🕙 Přidáno 2.8.2021
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře