Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Bit.plus

Kryptoměnovou burzu Bit.plus můžete znát také pod dříve používaným názvem Bitstock.com. Stále pro vás zprostředkovává nákup a prodej Bitcoinu a Zlata. Jednoduše. Rychle a bezpečně.

Je to jedna z mála možností, jak proměnit svou hotovost přímo za Bitcoin. Nákup a prodej je možný bez registrace na prodejnách sítě GECO. Objednávka je na dvě kliknutí nebo výplata peněz může proběhnout na některé z více než 380 prodejen této sítě.

Bit.plus provozuje také bitcoinmaty. Je to síť vlastních bitcoinových ATM pro nákup a prodej bitcoinu bez registrace. Obsluha je intuitivní, má široké pokrytí a možnost vyzkoušení v Klientském centru. Směna hotovosti bez registrace je možná až do výše 25 000 Kč. To platí jak pro au tomaty, tak pro síť GECO.

Bit.plus nabídne pohodlný bitcoinový účet s nejnižším kurzem. Čekají na vás nadstandardní limity, okamžitá směna, dobití účtu přes platební kartu i možnost vybrat a vložit hotovost přes Bitcoinmaty bez poplatků. Bezpečně tu uložíte vaše prostředky bez rizika ztráty privátního klíče

Bit.plus nabídne také funkci pravidelné nakupování. Máte možnost tu pravidelně odkládat vámi zvolenou částku, která vám pomůže zprůměrovat nákupní cenu a také nebudete muset čekat na vhodný moment pro nákup bitcoinu. Nakupovat můžete v rámci aplikace nastavením trvalého příkazu nebo jednorázového převodu podle vaší preference.

Na své si u bit.plus přijdou i firemní zákazníci díky speciálnímu firemnímu účtu. Jedná se o jednoduchou a hlavně bezpečnou cestu pro práci s bitcoiny pro všechny firmy. K dispozici je vždy přehledný výpis z účtu a všechny stabilní výhody, které jsou poskytovány fyzickým osobám. Firmu musí zaregistrovat přímo jednatel nebo oprávněná osoba s plnou mocí.

Jste začátečníky a chcete začít s bitcoinem? Nevíte jak na to a chtěli byste porozumět tomu, jak Bitcoin funguje? Na bit.plus se dozvíte základy o měně samotné i o jejím obchodování.

Takže jak na to? Pokud hodláte obchodovat v hotovosti do 25 tisíc korun, tak není třeba se registrovat. Bit.plus můžete využívat pokud vlastníte peněženku na bitcoiny, i když jí nemáte. Peněženka je aplikace do mobilu nebo počítače, kde ukládáte své bitcoiny. Jednat se může o jednoduché nebo složitější peněženky. Pokud se s nimi nechcete tatěžovat, můžete si vytvořit účet na bit.plus a využívat výhod obchodování i bez peněženky.

Bit.plus má nastavené limity pro hotovost, al i pro bankovní převod. Limit v bankovním převodu je 1 000 - 25 000 Kč v rámci 5 pracovních dnů. V případě účtu plus je to až 2 500 000 Kč na den po doložení původu prostředků.

Množství bitcoinů, které vidíte při vytváření objednávek je vždy orientační. V případě nákupu se bude jednat až o kurz přímo v okamžiku platby. ¨


Na bit.plus najdete podrobné návody na to jak využívat jendotlivé služby - tedy jak hotovostní vklady a výběry, tak obchody pomocí převodu. Co se týče převodu počítejte s tím, že na účet je možné zasílat pouze peníze ze spárovaného účtu, který jste uvedli při registraci. Ten však můžete změnit kontaktováním klientského centra.

Cena za prodej a nákup u bit.plus odpovídá kurzu pro danou službu uvedenou na stránkách. U prodeje bitcoinu se platí poplatek síti za uskutečnění transakce. Tento poplatek je závislý na vytížení sítě. Výši tohoto poplatku si vždy můžete ověřit.

Kromě bitcoinu vykupuje bit.plus také zlato. Cena výkupu se vždy řídí aktuální tržní cenou. Zlato je možné si vyzvednout v AUtomatu nebo nechat zaslat poštou. Případně je možné vyzvednout si zlato i v kanceláři společnosti v Praze.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 2.8.2021
📂 Kategorie: České

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře