Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

Binance.com

Směna kryptoměn za kryptoměny🡕 i reálné peníze je citlivou transakcí. Chce to mít partnera, který to zvládne za vás bezpečně a efektivně. Binance je nejen špičková světová kryptoměnová burza, ale je komplexním ekosystémem pro obchodníky i těžaře.

Burza Binance je jednou z největších, co se do objemu transakcí kryptoměn týče a to po celém světě. Akademie Binance je výukovým centrem s otevřeným přístupem, která poskytuje všechny potřebné informace a zdroje o blockchainu i kryptoměnách. Charita binance je neziskovou nadací, která je zaměřená na rozvoj filantropie podporující blockchain a globální udržitelný rozvoj. Binance Info je encyklopedie kryptoměn. Je to otevřenáa objektivní informační platforma, do které může každý přispět. Laboratoře Binance jsou fondem pro infrakstrukturu a iniciativou pro inkubaci, investice a posílení blockchain projektů. Binance Lunchpad je ekluzivní platformou pro spouštění tokenů pro podnikatele, kteří uedou do života transformativní krypto projekty. Binance Research poskytuje zprávy o výzkumu na institucionální úrovni a poznatky založené na datech a analýzy pro investory v krypto prostoru. Trust Wallet je oficiální peněženkou Binance, kterou mohou uživatelé využívat k odesílání, přijímání i ukládání svých digitálních aktiv. Binance Chain je blockchainový softwarový systém, tkerý staví na komunitě a zahrnuje vývojáře i přispivatele z celého světa. Binance DEX je dece🡕 ntralizovanou burzou, která je vybudována na samém vrcholu Binance Chainu. Všechny tyto aspekty Binance tvoří ten ekosystém, který nemá v kryptoměnovém světě obdoby.

A pak je tu také BNB. To je kryptoměnová mince, která je motorem ekosystému Binance. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších užitkových tokenů na světě. BNB můžete nejen kupovat nebo prodávat za jakoukoliv kryptoměnu, ale má i širokou škálu využití a výhod sama o sobě. Pomocí BNB můžete platit za zboží a služby, hradit transakční poplatky na síti Binance Smart Chain a účastnit se exkluzivních prodejů tokenů. Další využití se plánuje. Ušetříte na poplatcích za obchodování, pokud BNB využijete.

Nakupovat a obchodovat tu můžete s desítkami kryptoměn. Registrace je samozřejmě zcela zdarma. Minimální výše každého obchodu odpovídá obecně směně v hodnotě 10 USDT (token USD) Minimální výše transakcí ovšem bude záviset na minci a obchodovaném páru. Mimoburzovní obchody nemají samostatnou peněženku🡕 . Jednoduše budete provádět vklady a výběry prostřednictvím spotové peněženky na svém účtu. Za mimoburzovní obchody se žádné poplatky neúčtují. Pro obchodování na burze je poplatek za spotové obchodování 25 % off a za obchodování futures 10 % off. Pro vklady do peněženky Binance můžete využívat kreditní a debetní karty a bankovní převod. Všechny transakce poté naleznete ve své transakční historii. Doporučenou metodou pro vklad je platební karta, protože pro s mezinárodním bankovním převodem je u českých bank často spojen poplatek, který může být v řádu až několik desítek korun.

Přejeme šťastné obchodování a co největší výnosy.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 24.6.2021
📂 Kategorie: Zahraniční

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře