Kde koupit krypto? ₿ Poradíme kde koupit nebo prodat kryptoměny.

3Commas.io

3commas.io je platforma pro snadné obchodování s kryptoměna🡕 mi. Obchodní platforma byla založena v roce 2017 třemi chytrými vývojáři a obchodníky, kteří chtěli trochu nabourat trh. Nechtěli totiž obchodovat kryptoměny🡕 přímo na krypto směnárnách, protože tady museli neustále sledovat své pozice na trhu, aby mohli dosáhnout zisku. Tato nešťastná situace, které stále i dnes čelí mnoho obchodníků je inspirovala k tomu, aby vytvořili spolehlivou platformu, která pomáhá stabilizovat zisky a bere pryč emocionální nákupy, které často vedou ke ztrátám. Jakmile platformu vyvinuli okamžitě ji otevřeli světu a nyní i vy máte možnost obchodovat trochu jinak - bez neustálého zírání na grafy vývoje.

3commas stojí na třech principech. Poskytuje vám jednoduché a intuitivní rozhraní pro obchodování. Vyvíjí sofistikované nástroje pro zjednodušování obchodu. A nakonec udržuje spolehlivé, důvěryhodné a transparentní prostředí pro obchodování.

3commas ve svém principu pomáhá obchodníkům vyhrávat bez ohledu na situaci na trhu. Pro každou situaci na trhu totiž existuje strategie, ze které je možné profitovat. 3Commas automatičtí boti znají tyto situace velmi dobře - vědí kdy nakoupit, vědí kdy držet a vědí kdy prodat, aby zvyšovali obchodní marže z každého obchodu.

Bear markets užívají DCA Short bots aby napůjčovali a prodávali tokeny za aktuální ceny a prodávali je zpátky za nižší ceny. Bull markets využívají DCA Long bots k nákupu takzvaných "dipů" a prodeji při takzvaných "spikes". Dosahují tak lepší průměrné pozice pro vaše pozice. A nakonec jsou tu Sideways markets. Tady jsou využívání Grid bod aby nakoupili levnější tokeny když dosáhnou podpůrných úrovní a prodávají je, když jsou blízko k úrovni odporu. A to je jenom malý vzorek cest, které boti využívají při obchodování.

Všechny tyto funkce si můžete vyzkoušet při využití účtu zdarma. Kromě využívání botů můžete také využívat kopírování ostatních obchodníků. Budete tak přesně vědět jak tyto boty🡕 používat a jak je nastavit pro danou situaci. Přeskočíte tak dlouhý proces učení, který běžně obchodníci musejí projít a často je to pro ně ztrátové období.

Všechny plány jsou bez provizí. Platíte pouze měsíční poplatky podle vybraného plánu. Je tu na výběr několik plánů a jeden z nich je zdarma. Každý plán je důkladně popsaný už na titulní straně webu 3commas.io.

Samozřejmostí je aplikace pro mobilní telefony. Tu si můžete stáhnout zdarma pro Android i Apple iOS. Využívat ale samozřejmě můžete také prohlížeč v počítači nebo prohlížeč v dalších mobilních zařízeních, pokud není vaše aplikace dostupná.

Obchodovat můžete celou řadu kryptoměn od těch nejpopulárnějších jako je Bitcoin nebo Ethereum až po ty méně populární nebo ty, které se teprve dostaly na trh a začínají. Jejich seznam je opět dostupný na 3commas.io. Tento seznam se samozřejmě v čase může měnit.

K dispozici je rozsáhlá znalostní báze v angličtině. Tam se dozvíte vše od technikálií registrace až po použití jednotlivých botů. Také tam najdete aktuální seznam plateb, které jsou pro tuto platformu přípustné - tedy jak vkládat nebo vybírat své vyobchodované fondy.

Přejeme vám hodně štěstí při obchodování.

🕙 Přidáno 17.3.2022
📂 Kategorie: Tipy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře